Władze i sołectwa

 

Burmistrz Miasta i Gminy Sanniki
Gabriel Paweł Wieczorek
tel. 242776001

 

Sekretarz Miasta i Gminy Sanniki
Piotr Skonieczny
tel. 242777816

Skarbnik Miasta i Gminy Sanniki / Kierownik referatu finansowego
Marlena Kunikowska
tel. 242777829

 

Przedstawiciele Rady Miasta i Gminy Sanniki (2018-2023)

BEMBENISTA Wioletta
CIEŚLAK Adam
DOLNIAK Damian Emil
DYLIK Agnieszka
GŁADOCH Wojciech
GROCHOWSKI Roman Antoni
JABŁOŃSKI Jerzy Grzegorz - Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Sanniki
KALIŃSKA Magdalena
KAŹMIERCZAK Karolina
KOWALCZYK Grażyna Lucyna - Zastępca Przewodniczącego
Rady Miasta i Gminy Sanniki
NOWICKI Wiesław Janusz
OLCZAK Marek Arkadiusz - Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Sanniki
PAWŁOWSKA Iwona Małgorzata
WINNICKA Teresa
WRÓBLEWSKI Augustyn


 

Komisje

Komisja Finansów i Mienia Komunalnego:

Grochowski Roman - przewodniczący

Bembenista Wioletta - wiceprzewodnicząca

Głądoch Wojciech - członek

Kowalczyk Grażyna - członek

Winnicka Teresa - członek

Wróblewski Augustyn - członek


Komisja Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Bezpieczeństwa Publicznego:

Cieślak Adam - przewodniczący

Dylik Agnieszka - wiceprzewodnicząca

Gładoch Wojciech - członek

Kalińska Magdalena - członek

Olczak Marek - członek

Wróblewski Augustyn - członek

 

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia, Opieki Społecznej, Promocji Gminy i Współpracy z Zagranicą:

Dolniak Damian - przewodniczący

Kowalczyk Grażyna - wiceprzewodnicząca

Bembenista Wioletta - członek

Grochowski Roman - członek

Pawłowska Iwona - członek

Olczak Marek - członek

 

Komisja Rewizyjna:

Winnicka Teresa - przewodnicząca

Pawłowska Iwona - wiceprzewodnicząca

Dolniak Damian - członek

Kaźmierczak Karolina - członek

Nowicki Wiesław - członek

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

Kaźmierczak Karolina - przewodnicząca

Kalińska Magdalena - wiceprzewodnicząca

Cieślak Adam - członek

Dylik Agnieszka - członek

Nowicki Wiesław - członek 

 

Sołectwa:

 

Aleksandrów - Gabriela Dorota Molka

Barcik Nowy - Agnieszka Buczyńska

Barcik Stary - Marian Winnicki

Brzezia - Andrzej Serwach

Brzeziny - Magdalena Kalińska

Czyżew - Wanda Milczarek

Działy - Władysław Balcerzak

Krubin - Jadwiga Mąkol

Lasek - Stanisław Markiewicz

Lubików - Sylwester Podczaski

Lwówek - Wioletta Bembenista

Mocarzewo - Paulina Płudowska

Osmolin - Katarzyna Karpińska

Osmólsk - Karolina Dymowska

Sanniki - Zygmunt Zawadzki

Sielce - Tomasz Sikora

Staropól - Agnieszka Orłowska

Szkarada - Małgorzata Idzik

Wólka - Krystyna Stronkowska