Informacje

 

 

 

Przedsiębiorco, jeżeli nie masz wpisanego numeru PESEL w CEIDG, uzupełnij go do 19 maja 2018 r. !

 

Przypominamy, że 19 maja 2018 r. upływa termin uzupełnienia przez przedsiębiorców wpisów o numer PESEL w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).
 
Ustawa z dnia 15 września 2015 r. o zmianie ustawy o swobodzie działalności gospodarczej oraz niektórych innych ustaw (art. 61 ust 1) dała przedsiębiorcom 2 lata od czasu wejścia w życie przepisów na uzupełnienie niezbędnych danych. Termin na zgłoszenie brakującego numeru PESEL upływa zatem 19 maja 2018r.
 
Niewykonanie tego obowiązku będzie skutkowało automatycznym wykreśleniem przedsiębiorcy przez system CEIDG

 

Wygrajmy podwórko talentów dla naszych dzieci

 

Szanowni Państwo,

W związku ze zgłoszeniem przez Miasto i Gminę Sanniki udziału w konkursie „PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA 2018” zwracamy się z prośbą o oddawanie głosów na naszą lokalizację w Sannikach przy ul. Wólczyńskiej 75 w  kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców. Nagrodą w konkursie jest wybudowanie przez NIVEA Polska Sp. z o.o. placu zabaw w Zwycięskiej Lokalizacji. Zwycięzcami konkursu zostanie 15 lokalizacji, w tym 5 lokalizacji położonych w miejscowościach  w których liczba mieszkańców nie przekracza 20 tysięcy. Zwycięstwo w konkursie uzależnione jest od ilości głosów oddanych przez internautów na daną lokalizację.

Podwórka Talentów NIVEA to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju miejsca, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. W ramach akcji NIVEA buduje Rodzinne Miejsca Zabaw i zachęca do wspólnego spędzania czasu z dziećmi, a dzieci zachęca do aktywności fizycznej. Każde z Podwórek Talentów NIVEA posiada 3 strefy, na których znajduje się nowoczesny i różnorodny sprzęt pomagający odkryć dziecięce talenty. Są to zaprojektowane specjalnie dla NIVEA: niezwykłe planetarium, naukowa piaskownica, nietuzinkowa ścianka wspinaczkowa, huśtawka bocianie gniazdo, trampolina, tablice muzyczne z bębnami oraz wiele innych urządzeń. Dzięki nim, dzieci mogą kształtować indywidualne zdolności, a dodatkowo poznawać nowe pasje i rozwijać je bez granic. Sportowa część Podwórka Talentów NIVEA pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka.Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców, rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Artystyczna część Podwórka zbliża do siebie różne pokolenia, wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Korzystanie z Podwórka Talentów NIVEA to idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą.

Serdecznie zachęcamy Państwa do rejestracji i głosowania na lokalizację Podwórka Talentów NIVEA w Sannikach pod adresem:

https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=&district_id=&city=sanniki

Głosowanie odbywa się w okresie od 11 maja 2018 r. do 21 czerwca 2018r. Każdy może oddać głos codziennie, po wcześniejszym (jednorazowym) zarejestrowaniu się.

 

 

Informacja