Psy do adopcji

 

Urząd Gminy Sanniki informuje wszystkie osoby zainteresowane adopcją bezdomnych psów, że Gmina Sanniki współpracuje ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt Domowych „Przyjaciel” w Kotliskach, do którego to schroniska przekazywane są bezdomne psy odłowione na terenie naszej gminy.

Każdą odpowiedzialną osobę, która chciałaby przygarnąć pod swój dach czworonożnego przyjaciela prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Sanniki pod nr tel. 24 277 78 24 lub bezpośrednio ze Schroniskiem „Przyjaciel” w Kotliskach koło Kutna pod nr tel. 24 356 05 42, ewentualnie do odwiedzenia strony internetowej http://www.wzajemniepomocni.pl/adopcje_zwierzat_kutno.html, http://przyjaciel.kutno.pl lub http://www.sanniki.pl bądź też samego schroniska, w którym można zobaczyć pieski na żywo. Zwierzęta są przyjazne i łagodne i czekają na nowy dom.

Zachęcamy wszystkie osoby dobrego serca do pomocy bezdomnym zwierzakom!

 

***

 

Na terenie przy cmentarzu w Osmolinie znaleziono bezpańskiego pieska. Właściciela lub zainteresowane osoby przygarnięciem pieska prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Sannikach pod numerem tel. 242777824

 

 

***

 

Szukamy domu dla bezdomnego pieska !!!

 

 

W okolicy między cmentarzem, a Czyżewem od kilku dni błąka się bezpański piesek. Zainteresowanych prosimy o kontakt - tel. 242777810

 

Pies poszukuje właściciela. Młody mieszaniec znaleziony w miejscowości Staropól.

Zainteresowani proszeni o kontakt z Urzędem Gminy Sanniki - tel. 242777810

 

 

Na terenie gminy wyłapano poniżej przedstawione psy. Osoby, które chcą pomóc bezdomnym zwierzętom prosimy o kontakt ze schroniskiem:

 

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Domowych "Przyjaciel"

Zbigniew Moraczewski

99-300 Kutno

Kotliska 13

tel. 0243560542

kom. 607 386 557

 

suka, Panda

 

suka, Izis

 

pies, Yedi

 

suka, Nina

 

pies, Gefi

 

pies, Gambit

 

pies, Abaj