Aktualności

Wyjeżdżaj kilometry

 

Szanowni Państwo,

W związku z zakwalifikowaniem się Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego do drugiego etapu konkursu zorganizowanego przez Fundację LOTTO „odLOTTOwa jazda z OSHEE”! zapraszamy Państwa do przyłączania się do konkursu i wyjeżdżania kilometrów na rowerze na cel stowarzyszenia, zgłoszony w konkursie.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu rywalizacja pomiędzy organizacjami rozpocznie się
3 lipca o godz. 00:00 i potrwa do 15 września 2017 r. do godz. 23:59.

Poniżej najważniejsze informacje związane z 2. etapem „odLOTTOwej jazdy”.
 
1. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, co oznacza że kilometry kręcimy tylko i wyłącznie w Polsce.  Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59
2. Rywalizacja dla Państwa znajduje się pod tym linkiem - https://www.endomondo.com/challenges/33637139 , w związku z tym proszę rozsyłać tylko i wyłącznie ten link.
3. Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru. Wybieramy tylko jedną , klikamy na nią… i czekamy na rozpoczęcie konkursu, czyli do dnia 3 lipca br.
4. W każdej drużynie może się znaleźć max 10 000 osób.
5. Na stronie sukcesywnie będą się pokazywać tylko te organizacje, do których dołączą osoby.
6. Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo będzie się pokazywać licznik z pierwszymi 10 miejscami – organizacjami, które w danym momencie będą miały przejechane najwięcej kilometrów.
7. Dla przypomnienia: Organizator może wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu w tym, w szczególności, w przypadku włączenia aplikacji zliczającej przejechane kilometry na rowerze i skorzystania z innego niż rower środka lokomocji jak samochód, motor, motorower, samolot, kolej lub inne.
8. W wypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w Akcji (jeżeli Użytkownik opuści rywalizację/drużynę), uzyskane przez niego Kilometry rozliczeniowe przepadają i nie będą zaliczone na konto organizacji.
 
Można już dołączać do drużyn, a zliczanie kilometrów rozpoczęło  się w dniu 3. lipca.
Zachęcam Państwa do rozsyłania informacji wśród znajomych oraz osób, które chcą wziąć udział w rywalizacji. Link można udostępniać już na fb i na Państwa stronie.
 
Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe (jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie), które nie zostały wprowadzone na Endomondo ręcznie - m.in. dopuszczamy pliki z zegarków wyposażonych w GPS.