Aktualności

Wygrajmy podwórko talentów dla naszych dzieci

 

Szanowni Państwo,

W związku ze zgłoszeniem przez Miasto i Gminę Sanniki udziału w konkursie „PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA 2018” zwracamy się z prośbą o oddawanie głosów na naszą lokalizację w Sannikach przy ul. Wólczyńskiej 75 w  kategorii miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców. Nagrodą w konkursie jest wybudowanie przez NIVEA Polska Sp. z o.o. placu zabaw w Zwycięskiej Lokalizacji. Zwycięzcami konkursu zostanie 15 lokalizacji, w tym 5 lokalizacji położonych w miejscowościach  w których liczba mieszkańców nie przekracza 20 tysięcy. Zwycięstwo w konkursie uzależnione jest od ilości głosów oddanych przez internautów na daną lokalizację.

Podwórka Talentów NIVEA to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju miejsca, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu. W ramach akcji NIVEA buduje Rodzinne Miejsca Zabaw i zachęca do wspólnego spędzania czasu z dziećmi, a dzieci zachęca do aktywności fizycznej. Każde z Podwórek Talentów NIVEA posiada 3 strefy, na których znajduje się nowoczesny i różnorodny sprzęt pomagający odkryć dziecięce talenty. Są to zaprojektowane specjalnie dla NIVEA: niezwykłe planetarium, naukowa piaskownica, nietuzinkowa ścianka wspinaczkowa, huśtawka bocianie gniazdo, trampolina, tablice muzyczne z bębnami oraz wiele innych urządzeń. Dzięki nim, dzieci mogą kształtować indywidualne zdolności, a dodatkowo poznawać nowe pasje i rozwijać je bez granic. Sportowa część Podwórka Talentów NIVEA pielęgnuje wspólny czas oraz dba o kondycję i właściwy rozwój dziecka.Naukowa strefa zaciekawi dzieci i rodziców, rozwinie wyobraźnię oraz przyciągnie do świata ciekawostek. Artystyczna część Podwórka zbliża do siebie różne pokolenia, wzmagając kreatywność i pomysłowość, bawi i uczy. Korzystanie z Podwórka Talentów NIVEA to idealny sposób na łączenie nauki i ćwiczeń z zabawą.

Serdecznie zachęcamy Państwa do rejestracji i głosowania na lokalizację Podwórka Talentów NIVEA w Sannikach pod adresem:

https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=&district_id=&city=sanniki

Głosowanie odbywa się w okresie od 11 maja 2018 r. do 21 czerwca 2018r. Każdy może oddać głos codziennie, po wcześniejszym (jednorazowym) zarejestrowaniu się.